Varia van Bekende Vlamingen

Pagina 1 / 2

110: Will Tura - Gesigneerde foto Will Tura

Gesigneerde foto Will Tura
Gesigneerde foto Will Tura

Prachtige foto in een mooie lijst.

Gesigneerd door de altijd sympathieke "keizer van het Vlaamse lied" Will Tura.

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (in het totaal: 3 biedingen)
   door R. Ghysens op 23/10 om 12:30u

111: Will Tura - Gesigneerde cd single

Gesigneerde cd single

Will Tura signeerde met veel plezier deze cd single voor onze veiling.

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

112: Linda Mertens Milk Inc. - Gesigneerde poster Milk Inc.

Gesigneerde poster Milk Inc.

Linda signeerde deze A2 formaat Milk Inc poster speciaal voor onze veiling.

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 45,-   (in het totaal: 7 biedingen)
   door S. pairoux op 23/10 om 11:02u