Kunstobjecten

Pagina 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19

356: José Elfrink - Kunstkaarten set 2

Kunstkaarten set 2

4 kunstkaarten met gekleurde envelop, afdrukken van werken van José Elfrink

José Elfrink - Vriezenveen (NL)

"Mijn naam is José Elfrink, geboren in 1957 en woonachtig in Vriezenveen (NL). Mijn basisopleiding heb ik genoten aan de DEVA vakschool in Almelo (NL). Daar heb ik de basistechnieken geleerd, aansluitend ben ik gaan werken als desinatrice, iets dat weing met kunst te maken had. Jarenlang te weinig gedaan aan mijn schildertechniek. Nu alweer een tijdje aan de slag bij schilderclub Artilo in Almelo. Eerst allerlei technieken opgefrist en nu steeds meer naar pastel. Mijn voorliefde gaat uit naar portretten van dieren".
http://www.elflash.exto.nl

Startbod: €5,-

   Hoogste Bod: € 5,-   (1 bod)
   door L. Stevens op 05/10 om 10:24u

357: José Elfrink - Kunstkaarten set 3

Kunstkaarten set 3

http://www.elflash.exto.nl

Startbod: €5,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

358: Roberta Rossi - Educatief popje

Educatief popje
Educatief popje

Popje om sluitingen te leren: rits, drukknopen, klittenband. Aan de achterkant kun je het spel drie-op-een-rij spelen (zie foto 2), pionnen zijn bijgeleverd, l. 69cm.

Roberta Rossi- Italië

Toen Roberta Rossi via kunstenaar Jose van Berk vernam over de veiling van Cat Shelter stelde zij graag haar ontwerpen ter beschikking. Roberta werkt op camping I Pini in Italië waar veel zwerfkatten wonen. Door het maken van o.a. deze werkjes hoopt Roberta het geld bij elkaar te krijgen om de zwerfkatten op de camping te laten steriliseren en te verzorgen.
Meer van Roberta Rossi's werkjes is te vinden op haar website:
https://www.shpock.com/en-gb/users/VrIkkq-kxfJFi0Wb/items

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 10,-   (1 bod)
   door G. Koseva op 09/10 om 22:27u

359: Aurely Scampi - Kalender 2022

Kalender 2022
Kalender 2022

Jaarkalender 2022, met afbeeldingen van door Aurely getekende katten en honden, Nederlands- en Franstalig

Aurely Scampi (B)

"In de tekenwereld ben ik bekend als Aurely Scampi, 34 jaar en uit het Brusselse. Potloodtekeningen op basis van foto's zijn mijn handelsmerk.

Ik teken van kindsbeen af. Mijn papa, gepassioneerd door kunst en zelf tekenaar, was mijn inspiratiebron. Van mijn 16e tot mijn 22e volgde ik kunstschool. Momenteel deel ik mijn passie voor kunst en dieren ook in mijn beroepsleven. Tekenen is voor mij een vorm van persoonlijke expressie. Wat me raakt in het leven probeer ik in mijn werken tot uiting te brengen. Ik teken in zwart-wit omdat ik vooral de eigenheid en uitdrukking van een dier naar voren wil brengen en niet zijn kleur of een achtergrond.

Verdere informatie: aurely.scampi@gmail.com.
http://www.facebook.com/TraitDeCrayon

Startbod: €5,-

   Hoogste Bod: € 5,-   (1 bod)
   door Y. Van Kerchove op 17/10 om 23:03u

451: Alette Sinninghe - kerstkaartjes

kerstkaartjes

Alette Sinninghe, Scherpenheuvel

"Ik ben altijd al creatief bezig geweest. Na schilderen met aquarel, acryl- en olieverf ben ik nu digitaal bezig met het programma Procreate Het resultaat deze kerstkaartjes"
Inhoud pakketje: 4 kerstkaarten + 4 enveloppen

Startbod: €4,-

   Hoogste Bod: € 6,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door S. Castermans op 17/10 om 17:24u

452: Diane Willems - Kattig uitzicht

Kattig uitzicht

Schilderij met lijst 51,5x 41,5 cm

Diane Willems uit Aarschot beleeft veel plezier aan haar het schilderen van katten.
Ze schonk een aantal van haar mooiste kattencreaties aan onze veiling.
Dit schilderij wordt, wegens de grootte en breekbaarheid, bij voorkeur opgehaald.

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door M. Den Houd op 24/10 om 19:30u

453: Diane Willems - Kleurige kat

Kleurige kat

Schilderij met lijst 51,5 x 41,5 cm

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door G. verlinden op 11/10 om 20:51u

454: Diane Willems - Kat met Vlindertje

Kat met Vlindertje

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door M. Den Houd op 24/10 om 19:22u

455: Diane Willems - Kittens

Kittens

Diamondpainting (ingelijst 33x43 cm)

Diane Willems uit Aarschot schonk onze deze prachtige diamondpainting creatie van 3 schattige kittens.

Startbod: €20,-