Schilderijen

Pagina 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18

328: Sonneke Tzims - Sleepy White

Sleepy White

Acryl op canvas 50x60cm

Sonneke Tzims

"Ik ben 44 jaar en woon in Belgisch Limburg. Van kinds af aan ben ik gefascineerd door katten. Ze bleven sindsdien een rode draad in mijn leven. Mijn fascinatie voor katten blijft groeien. Zij zijn intussen ook een bron van inspiratie en motivatie geworden om in het weekend te schilderen. Mijn interesse evolueerde van eenvoudige kattenfiguren naar meer waarheidsgetrouwe kattenportretten tot abstractere bewerkingen".

Startbod: €30,-

   Hoogste Bod: € 62,-   (in het totaal: 9 biedingen)
   door G. verlinden op 28/10 om 19:53u

329: Saskia Knol - Tortie

Tortie

Pastelpotlood op papier in lijst 20x30cm

Saskia Knol - Froombosch (NL)

"Mijn naam is Saskia Knol (30) woonachtig in Froombosch (NL). Als kind mocht ik al graag tekenen, met name dieren. En sinds een paar jaar heb ik tekenen met pastelkrijt/potloden ontdekt. Sindsdien teken ik graag dierenportretten. Ik vind de veiling van Cat Shelter een geweldig idee en draag graag op deze manier mijn steentje bij.

Voor meer van mijn werk kijk op:
https://skart-pastels.weebly.com/

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door G. verlinden op 14/10 om 15:01u

330: Saskia Knol - Hey There

Hey There

Pastelpotlood op papier in lijst 30x40cm

Saskia Knol - Froombosch (NL)

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door I. Goris op 22/10 om 23:07u

331: Nathalie Booltink - Kussen Zwarte Katten

Kussen Zwarte Katten
Kussen Zwarte Katten

Katoenen kussen incl. binnenkussen, afm. 40cm lang bij 42cm breed. Met rits op de achterzijde. Kleur kan afwijken van foto (helaas). De kleur is donkergroen/blauwachtig met gouden accenten. Handwas of machinewas 30C.

Nathalie Booltink - Amsterdam (NL)
geboren 1986

"Mijn naam is Nathalie Booltink en ik ben autodidact. Ik vind het heel leuk om creatief bezig te zijn en de ideen in mijn hoofd om te zetten naar iets tastbaars. De technieken die ik gebruik leer ik mezelf aan. Op dit moment werk ik in een naaiatelier met mensen die door verschillende redenen een afstand hebben tot de arbeidsmarkt. Naast creatief bezig zijn heb ik een grote passie voor katten. Wat zijn het toch bijzondere dieren! U kunt contact met mij opnemen door te mailen naar n.booltink@outlook.com".

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 22,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door L. smets op 28/10 om 19:38u

332: Nathalie Booltink - Kussen Hello Kitty

Kussen Hello Kitty
Kussen Hello Kitty

Katoenen kussen met binnenkussen. Afm. 45x45cm. Met rits op de achterzijde. Handwas of machinewas 30 �C.

geboren 1986

"Mijn naam is Nathalie Booltink en ik ben autodidact. Ik vind het heel leuk om creatief bezig te zijn en de idee�n in mijn hoofd om te zetten naar iets tastbaars. De technieken die ik gebruik leer ik mezelf aan. Op dit moment werk ik in een naaiatelier met mensen die door verschillende redenen een afstand hebben tot de arbeidsmarkt. Naast creatief bezig zijn heb ik een grote passie voor katten. Wat zijn het toch bijzondere dieren! U kunt contact met mij opnemen door te mailen naar n.booltink@outlook.com".

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (1 bod)
   door M. haagmans op 06/10 om 07:25u

333: Nathalie Booltink - Kussen Katten

Kussen Katten
Kussen Katten

Katoenen kussen inclusief binnenkussen. Afm. 40cm lang bij 42cm breed. Met rits op de achterzijde. Handwas of machinewas 30 C.

geboren 1986

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (1 bod)
   door M. haagmans op 28/10 om 19:33u

334: Krista Steegmans - Blue

Blue

Olieverf op canvas 24x30cm, gespannen op harde karton

Krista Steegmans - Zonhoven (B)
geboren - 1966

"Mijn liefde voor mooie dingen en kunst erfde ik waarschijnlijk van mijn vader, die schilderde en een creatieve schrijnwerker was.

Voor velen staat mijn werk als militair in schril contrast met de creatieve rust die ik sinds een tiental jaren vind in de kunstacademie van Meylandt (Heusden Zolder (B)). Onlangs ben ik gestart met schilderen, terwijl mijn vorige werken vooral tekeningen waren.

Inspiratie haal ik veelal uit de natuur, dieren en vogels zijn nu eenmaal een dankbaar onderwerp, maar ik hou er ook van een portret te maken. Meerdere technieken komen hiervoor aan bod, zoals houtskool, krijt, inkt, aquarel, potlood, grafiet Het liefst werk ik echter met pastelkrijt of pastelpotlood omdat dit medium volgens mij beter te beheersen is dan verf. Ik ben helemaal niet professioneel bezig met kunst en het hoofddoel blijft nog altijd ontspanning, maar wie het mocht interesseren kan eens een kijkje nemen in onderstaande hyperlink, waar enkele van mijn werken verzameld staan."
https://www.pinterest.com/kristasteegmans/persoonlijke-werken/

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 40,-   (in het totaal: 4 biedingen)
   door H. Schepers op 15/10 om 03:38u

335: Anita Noten - Firenze Bag Cat's Eyes

Firenze Bag Cat's Eyes
Firenze Bag Cat's Eyes

Tas met houten handvatten, houten turquoise knoop. Zpaghetti garen met blauwe cats eyes, oogt zwart, beige, wit, blauwe kattenoogjes.
Haaknaald nr. 12. Afm. H 27cmxB 36cmxD 5cm.

Anita Noten - Neerpelt (B)

"Ik heb Cat Shelter leren kennen toen we in de tuin bij ons huis vier kittens van ongeveer drie weken oud zonder moeder aantroffen. Het was eind oktober 2012 en koud maar wel droog weer. Het was een zondagmiddag. We hebben op internet gezocht en vonden gelukkig Cat Shelter. Die avond zijn de kittens naar een gastgezin gegaan en ze hebben het alle vier gered.

Wij hebben sinds 2011 veel zwerfkatjes zelf opgevangen omdat moederpoes ze steeds in de steek liet maar dan wel pas als ze zichzelf konden redden. Die keer heeft ze dat niet aangekund. Op dit moment hebben we nog 12 katten die we te eten en drinken geven en een aai voor de poesjes die dat graag willen. Op het hoogtepunt qua aantal waren het er 22. Allemaal in goede gezondheid en ouder dan een week of acht. Binnen hebben we er ook nog zes dus je kunt wel zeggen dat we poezen fan zijn. Het moeilijke van de zwervertjes vind ik dat je nooit weet wat er gebeurd is als er eentje niet meer terugkomt. Navraag bij politie, gemeenten, asiels levert helaas nooit iets op. Zo zijn we acht katten verloren zonder dat we weten hoe. Moederpoes hebben we uiteindelijk kunnen laten steriliseren zodat er geen nieuwe poesjes meer bij komen. Uitzondering is een zwerfkatje dat vorig jaar door buren werd gevonden. Het katertje hebben we in huis opgevangen en daar is hij nog steeds.

Ik brei al sinds mijn jeugd, wisselend in frequentie, afhankelijk hoe druk het verder is. Om Cat Shelter te steunen geef ik graag 4 zelfgebreide items in de hoop dat iemand ze net zo kan waarderen als ik.

Sinds 2002 woon ik in Overpelt (B), ik kom uit Nederland, net over de grens".

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door M. haagmans op 06/10 om 05:57u

336: Anita Noten - Firenze Bag Wild Cats

Firenze Bag Wild Cats
Firenze Bag Wild Cats

Tas met houten handvatten, houten roze knoop. Zpaghetti garen met wild cats, oogt in zwart, grijs, wit tinten. Haaknaald nr. 12.
Afm. H 25cmxB 31cmxD 5cm.

Anita Noten - Neerpelt (B)

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door A. Gilissen op 07/10 om 19:28u