Schilderijen

Pagina 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14

319: Anita Noten - Foto kat 3

Foto kat 3
Foto kat 3

Kleurenfoto 9,5x16cm in spiegellijst 19x24cm
Referentie foto: Anita Noten

Anita Noten - Pelt (B)

"Ik heb Cat Shelter leren kennen toen we in de tuin bij ons huis vier kittens van ongeveer drie weken oud zonder moeder aantroffen. Het was eind oktober 2012 en koud maar wel droog weer. Het was een zondagmiddag. We hebben op internet gezocht en vonden gelukkig Cat Shelter. Die avond zijn de kittens naar een gastgezin gegaan en ze hebben het alle vier gered.

Wij hebben sinds 2011 veel zwerfkatjes zelf opgevangen omdat moederpoes ze steeds in de steek liet maar dan wel pas als ze zichzelf konden redden. Die keer heeft ze dat niet aangekund. Op dit moment hebben we nog 12 katten die we te eten en drinken geven en een aai voor de poesjes die dat graag willen. Op het hoogtepunt qua aantal waren het er 22. Allemaal in goede gezondheid en ouder dan een week of acht. Binnen hebben we er ook nog zes dus je kunt wel zeggen dat we poezen fan zijn. Het moeilijke van de zwervertjes vind ik dat je nooit weet wat er gebeurd is als er eentje niet meer terugkomt. Navraag bij politie, gemeenten, asiels levert helaas nooit iets op. Zo zijn we acht katten verloren zonder dat we weten hoe. Moederpoes hebben we uiteindelijk kunnen laten steriliseren zodat er geen nieuwe poesjes meer bij komen. Uitzondering is een zwerfkatje dat vorig jaar door buren werd gevonden. Het katertje hebben we in huis opgevangen en daar is hij nog steeds.

Ik brei al sinds mijn jeugd, wisselend in frequentie, afhankelijk hoe druk het verder is. Om Cat Shelter te steunen geef ik graag 1 zelfgehaakt kussen alsmede 3 kleurenfoto's van mijn eigen katten in de hoop dat iemand ze net zo kan waarderen als ik.

Sinds 2002 woon ik in Pelt (B), ik kom uit Nederland, net over de grens".

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

320: Marjanne Helmus - Focus

Focus

Olieverf op doek 40x50cm

Marjanne Helmus - Bolsward (NL)

"Ik ben Marjanne en heb dit tafereeltje geschilderd omdat het mij boeide om te zien hoe boeiend en uiterst geconcentreerd hij kon kijken naar iets in de bloemen. Daarbij scheen het zonnetje op zijn koppie, waardoor het leek alsof zijn oortjes goud doorschijnend waren.

Ik schilder met olieverf en vnl dieren. Ik doe dit hobbymatig, wat inhoudt dat ik soms meer, soms minder tijd en/of inspiratie heb om te schilderen. Op mijn site kunt U zien wat ik zoal heb geschilderd:
http://www.marjannehelmus.exto.nl

Startbod: €30,-

   Hoogste Bod: € 200,-   (in het totaal: 20 biedingen)
   door D. de Boer op 27/10 om 20:16u

321: José van Berk - Gezellig samen

Gezellig samen
Gezellig samen

Aquarel 15x20cm in witte lijst met passe partout

Let op: foto 2 is een voorbeeld van een Artisan (olieverf op waterbasis met bloemen in acryl) schilderij, gemaakt in opdracht door José en toont Saartje, een zwerfkat, gehaald bij kat in nood in Friesland. Als kitten erg ondeugend zoals je ziet.

José van Berk - Hoogvliet (NL)
geboren 1956 - Amsterdam (NL)

José van Berk werkt voornamelijk met aquarel met uitstapjes naar pastel, inkt, acryl en artisan op doek en papier. De laatste is een op water oplosbare olieverf. Ze werkt graag op locatie mits mogelijk en half realistisch onder sfeerinvloed van Monet en Turner. De laatste jaren vaak opdrachten voor een landschap op doek op maat en maakt realistische katten en honden opdrachten in aquarel als ook bloemen. Voor dit laatste worden diverse foto's gebruikt om karakter van het dier en bloem zo realistisch mogelijk weer te kunnen geven.

José is zeer begaan met zwerfkatten. Uit de verkoop van haar schilderijen doneert zij de helft aan een kattenopvang. Katten schilderen is het liefste dat ze doet omdat ze zo blijven boeien. Andere dieren schilderen is ook heerlijk, omdat zo haar liefde voor de natuur en hun omgeving kan worden weergegeven. Om te zien wat José zoal gemaakt heeft, ga naar https://www.facebook.com/josevanberkschilderijen en/of naar de website:
http://www.josevanberk.exto.nl

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 45,-   (in het totaal: 5 biedingen)
   door H. bakkers op 19/10 om 18:26u

322: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

Leuke ecologische draagtas met het prachtig ontworpen logo door Maria Tiqwah van Eldik. De draagtas is geweven uit 80% gerecycleerd katoen en heeft mooi afgewerkte randen en lange handgrepen met verstevigde kruissteken. Afmetingen: 37x43cm (hengsels: 65cm)

Maria Tiqwah van Eldik - Istanbul
geboren 1982 - Boskoop (NL)

"Hoi, mijn naam is Maria Tiqwah van Eldik en ik woon met mijn Iraakse man in Istanbul. Ik ben een Nederlandse vegan kunstenares en gek op dieren. Het geeft mij enorm veel vrolijkheid en voldoening om vrije gelukkige dieren te tekenen. Met aquarelverf en pastelkrijt kan ik elke wereld creëren die ik wil, dus waarom dan niet de wereld schilderen waarvan ik droom? Een mooie wereld waarin alle mensen en dieren gelukkig zijn.

Met mijn schilderijen hoop ik jou een glimlach te geven en iedereen te laten zien hoe mooi en lief dieren zijn.

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 10,-   (1 bod)
   door Y. Van Kerchove op 12/10 om 22:50u

323: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

geboren 1982 - Boskoop (NL)

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 10,-   (1 bod)
   door M. ausloos op 13/10 om 12:04u

324: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

geboren 1982 - Boskoop (NL)

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

325: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

geboren 1982 - Boskoop (NL)

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 10,-   (1 bod)
   door A. Gilissen op 26/10 om 20:58u