Kunstobjecten

Pagina 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18 / 19

300: José van Berk - Heerlijk zacht

Heerlijk zacht
Heerlijk zacht

Pastel in lijst met passe partout 30x30cm driedimensionaal met gekleurde veertjes

Let op: foto 2 is een in opdracht getekend hondenportret aan de hand van een aangeleverde foto in aquarel en pastelpotlood

José van Berk - Hoogvliet (NL)
geboren 1956 - Amsterdam (NL)

José van Berk werkt voornamelijk met aquarel met uitstapjes naar pastel, inkt, acryl en artisan op doek en papier. De laatste is een op water oplosbare olieverf. Ze werkt graag op locatie mits mogelijk en half realistisch onder sfeerinvloed van Monet en Turner. De laatste jaren vaak opdrachten voor een landschap op doek op maat en maakt realistische katten en honden opdrachten in aquarel als ook bloemen. Voor dit laatste worden diverse foto's gebruikt om karakter van het dier en bloem zo realistisch mogelijk weer te kunnen geven.

José is zeer begaan met zwerfkatten. Uit de verkoop van haar schilderijen doneert zij de helft aan een kattenopvang. Katten schilderen is het liefste dat ze doet omdat ze zo blijven boeien. Andere dieren schilderen is ook heerlijk, omdat zo haar liefde voor de natuur en hun omgeving kan worden weergegeven. Om te zien wat José zoal gemaakt heeft, ga naar https://www.facebook.com/josevanberkschilderijen en/of naar de website:
http://www.josevanberk.exto.nl

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

301: José van Berk - Cadeaubon

Cadeaubon
Cadeaubon

Pastel of Aquarel met pastel 30x30cm in (driedimensionale) lijst aan de hand van een aan te leveren foto van kat of hond. Aan de hand van deze foto bepaalt Jose of de uitvoering in pastel of in aquarel met pastel wordt uitgevoerd en de keuze van de lijst.
Let op: foto 1 is een voorbeeld van een pastel aan de hand van de aangeleverde foto 2

geboren 1956 - Amsterdam (NL)

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 55,-   (in het totaal: 7 biedingen)
   door Y. Van Kerchove op 25/10 om 19:12u

302: Krista Steegmans - Floris

Floris

Olieverf op canvas 30x40cm, geschilderd naar haar in 2018 overleden kater Floris

Krista Steegmans - Zonhoven (B)
geboren - 1966

"Mijn liefde voor mooie dingen en kunst erfde ik waarschijnlijk van mijn vader, die schilderde en een creatieve schrijnwerker was.

Voor velen staat mijn werk als militair in schril contrast met de creatieve rust die ik sinds een tiental jaren vind in de kunstacademie van Meylandt (Heusden Zolder (B)). Onlangs ben ik gestart met schilderen, terwijl mijn vorige werken vooral tekeningen waren.

Inspiratie haal ik veelal uit de natuur, dieren en vogels zijn nu eenmaal een dankbaar onderwerp, maar ik hou er ook van een portret te maken. Meerdere technieken komen hiervoor aan bod, zoals houtskool, krijt, inkt, aquarel, potlood, grafiet. Het liefst werk ik echter met pastelkrijt of pastelpotlood omdat dit medium volgens mij beter te beheersen is dan verf. Ik ben helemaal niet professioneel bezig met kunst en het hoofddoel blijft nog altijd ontspanning, maar wie het mocht interesseren kan eens een kijkje nemen in onderstaande hyperlink, waar enkele van mijn werken verzameld staan."
https://www.pinterest.com/kristasteegmans/persoonlijke-werken/

Startbod: €30,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (1 bod)
   door L. stieglis op 04/10 om 12:49u

303: Jeff Vughs - Tiger's Den

Tiger's Den

Balpen en markers op waterverf papier 30x40cm in lijst

Jeff Vughs - Utrecht (NL)
geboren - 1988

"Het gezegde in het Japans ''虎穴に入らずんば虎子を得ず'' vertaald in het Engels ''If you do not enter the tiger's den, you will not catch its cub'' betekent - Wie niet waagt wie niet wint. Dit is een veel voorkomend gezegde die tot in zijn kern de waarheid spreekt.

Het idee van deze schilderij kwam van mijn vakantie in Japan, als kind wou ik er al naar toe en eindelijk was dit het moment. Ik heb hier zo veel nieuwe ervaringen op gedaan alsook mooie herinneringen bij gekregen dat dit mij veel inspiratie gaf om dit uit te beelden."

Startbod: €30,-

304: Paulien Janssen - Rode Kat

Rode Kat
Rode Kat

Olieverf met vernislaag 20x20cm, zijkanten zijn mee geschilderd, voorzien van wandhanger

Paulien Janssen (NL)

"Mijn naam is Paulien Janssen uit Nederland. Ik schilder en teken met veel plezier allerlei dieren. Hiervoor gebruik ik olieverf of pastelkrijt. U kunt mij vinden op Instagram en Facebook : paulienjanssen_art."

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (1 bod)
   door C. nelissen op 04/10 om 13:52u

305: Paulien Janssen - Slapende Kat

Slapende Kat
Slapende Kat

Olieverf 24x30cm met vernislaag, zijkanten zijn meegeschilderd, voorzien van wandhanger

Paulien Janssen (NL)

" Mijn naam is Paulien Janssen uit Nederland. Ik schilder en teken met veel plezier allerlei dieren. Hiervoor gebruik ik olieverf of pastelkrijt. U kunt mij vinden op Instagram en Facebook : paulienjanssen_art."

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door B. Vleugels op 25/10 om 13:03u

306: Lillian Schönhage - Girafunny

Girafunny

Acryl 30x60cm

Lillian Schönhage (NL)

"Lillian Schönhage, beeldend kunstenaar en voedingskundig kunstenaar. Door mijn studie Voeding en Diëtetiek had ik de afgelopen 3 jaar geen tijd meer om te schilderen. Ik had nog schilderijtjes op voorraad, dus de veiling van Cat Shelter had er niet onder te lijden. Nu is het laatste (stage)jaar aangebroken, en ik heb ineens weer meer tijd om te schilderen. Wat een luxe!! Ik heb meteen de gelegenheid aangegrepen om een realistisch werk van katten te maken ipv de cartoons die u van mij gewend bent. Overigens ben ik nu katloos, onze laatste kat is begin dit jaar overleden…..Mijn (kunst)website is uit de lucht, maar u kunt mij volgen en evt. berichtjes achterlaten via mijn nieuwe, voeding gerelateerde website www.lillifoodart.nl. Na mijn studie ga ik mij weer richten op mijn kunst en een nieuwe “kunst”website."
http://www.lillifoodart.nl

Startbod: €30,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (1 bod)
   door B. Vleugels op 25/10 om 09:01u

307: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

Leuke ecologische draagtas met het prachtig ontworpen logo door Maria Tiqwah van Eldik. De draagtas is geweven uit 80% gerecycleerd katoen en heeft mooi afgewerkte randen en lange handgrepen met verstevigde kruissteken. Afmetingen: 37x43cm (hengsels: 65cm)

Maria Tiqwah van Eldik - Istanbul
geboren 1982 - Boskoop (NL)

"Hoi, mijn naam is Maria Tiqwah van Eldik en ik woon met mijn Iraakse man in Istanbul. Ik ben een Nederlandse vegan kunstenares en gek op dieren. Het geeft mij enorm veel vrolijkheid en voldoening om vrije gelukkige dieren te tekenen. Met aquarelverf en pastelkrijt kan ik elke wereld creëren die ik wil, dus waarom dan niet de wereld schilderen waarvan ik droom? Een mooie wereld waarin alle mensen en dieren gelukkig zijn.

Met mijn schilderijen hoop ik jou een glimlach te geven en iedereen te laten zien hoe mooi en lief dieren zijn.

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 11,-   (1 bod)
   door A. Eerdekens op 04/10 om 11:43u

308: Maria Tiqwah van Eldik - Draagtas Cat Shelter

Draagtas Cat Shelter

geboren 1982 - Boskoop (NL)

Warme groet uit Istanbul
Maria, Alan en de beestjes."
http://www.mariatiqwah.nl

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 15,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door P. bartels op 20/10 om 12:29u