Varia van Bekende Vlamingen

Pagina 1 / 2

101: Veronique Puts & Cootje en Pernod - Straffe Katten gesigneerd

Straffe Katten gesigneerd
Straffe Katten gesigneerd

Prachtig boek Straffe Katten over Cootje en Pernod gemaakt door haar personeel Veronique Puts.
Schitterend versierd en gesigneerd.
http://www.miauwkes.be

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 35,-   (in het totaal: 4 biedingen)
   door M. brosens op 15/10 om 22:41u

102: Veronique Puts - Katten kleuren gesigneerd

Katten kleuren gesigneerd
Katten kleuren gesigneerd

Gesigneerd boek Katten kleuren, kleurboek voor volwassenen

Veronique Puts

Neem je kleurpotloden en kleur je kalm met dit prachtige boek vol katten.
http://www.miauwkes.be

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (1 bod)
   door M. brosens op 05/10 om 10:33u

103: Veronique Puts - Katten brengen geluk - ook zwarte!

Katten brengen geluk - ook zwarte!

Gesigneerd boek Katten brengen geluk - ook zwarte!

Veronique Puts

Katten zoeken het geluk niet, dat hebben ze al lang gevonden!
http://www.miauwkes.be

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 45,-   (in het totaal: 6 biedingen)
   door H. bakkers op 13/10 om 18:13u

104: Stef Bos - Gesigneerde DVD Lente

Gesigneerde DVD Lente
Gesigneerde DVD Lente

De immer sympathieke Stef Bos signeerde zijn prachtige DVD Lente. U kunt met deze DVD genieten van zijn voorstelling uit 2015.
https://www.stefbos.nl

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (1 bod)
   door L. Van Zundert op 07/10 om 21:01u

105: Lieve Blancquaert - Birth Day gesigneerd

Birth Day gesigneerd
Birth Day gesigneerd

Lieve Blancquaert signeerde haar prachtige fotoboek Birth Day. Uniek cadeau om te geven bij een geboorte.
https://www.lieveblancquaert.be

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door L. Van Zundert op 07/10 om 21:02u

106: Lieve Blancquaert - Wedding day gesigneerd

Wedding day gesigneerd
Wedding day gesigneerd

Lieve Blancquaert signeerde speciaal voor onze veiling haar prachtige fotoboek Wedding Day. Bent u op zoek naar een uniek cadeau voor een huwelijk? U heeft het hier gevonden ;-)

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 62,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door A. soeten op 05/10 om 09:11u

107: Bart Herman - Gesigneerde cd Bart Herman

Gesigneerde cd Bart Herman
Gesigneerde cd Bart Herman

Prachtige cd van Bart Herman, gesigneerd natuurlijk!

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

108: Gers Pardoel - Gesigneerde cd Gers Pardoel

Gesigneerde cd Gers Pardoel
Gesigneerde cd Gers Pardoel

Uniek! Gers Pardoel signeerde voor onze veiling zijn cd "Kids"

Het gedroomde cadeau voor je (klein)kind of voor jezelf natuurlijk.
https://www.gerspardoel.nl

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 34,-   (in het totaal: 6 biedingen)
   door K. Verstraeten op 11/10 om 00:05u

109: Ish Ait Hamou - Gesigneerd boek Klem

Gesigneerd boek Klem
Gesigneerd boek Klem

De mooie ontroerende novelle van Ish Ait Hamou. Gesigneerde uitgave.

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 15,-   (1 bod)