Varia van Bekende Vlamingen

Pagina 1

101: Ish Ait Hamou - Gesigneerd boek Cécile

Gesigneerd boek Cécile
Gesigneerd boek Cécile

Ish Ait Hamou, danser, schrijver, inspiratie voor velen.

Gekend als jurylid in "So You Can Think You Can Dance", het programma "Terug naar eigen land" dat niemand onberoerd liet, zijn theatervoorstelling "Aangenaam, ik ben Ish" en als schrijver.
Ish is een storyteller, schrijver pur sang.Deze veiling is voor jou een kans om zijn boek "Cécile" gesigneerd in je bezit te krijgen.
http://http://www.ishaithamou.be/

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (in het totaal: 3 biedingen)
   door S. vande walle op 27/10 om 21:26u

102: Karin Slaughter - Gesigneerd boek Mooi meisjes

Gesigneerd boek Mooi meisjes
Gesigneerd boek Mooi meisjes

Dat de Amerikaanse schrijfster Karin Slaughter een kattenfan is weten haar fans al lang. Op haar Instagrampagina verschijnen regelmatig foto's van haar katten.

Voor onze veiling signeerde ze "Mooie meisjes".
http://www.karinslaughter.com

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (in het totaal: 3 biedingen)
   door E. Willems op 08/10 om 18:01u

103: Nicholas - Gesigneerd boek Geheimen van een goochelaar

Gesigneerd boek Geheimen van een goochelaar

Wie heeft Nicholas al eens "live"aan het werk gezien? Het enige wat je na een show kunt uitbrengen is.. hoe doet hij het?
In dit boek legt hij een aantal trucs uit waarmee je zelf vrienden en familie mee kunt verbazen.
Voor Cat Shelter zette hij er, zonder magie, zijn handtekening in.
http://www.nicholasarnst.be/

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door A. Gilissen op 18/10 om 06:31u

104: Veronique Puts en Cootje & Pernod - gesigneerd boek

gesigneerd boek
gesigneerd boek

Prachtig boek Straffe Katten overCootje en Pernod gemaakt door haar personeel Veronique Puts.
Schitterend versierd en gesigneerd.
https://miauwkes.be/biografie/

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 80,-   (in het totaal: 14 biedingen)
   door T. Belgrado op 21/10 om 00:05u

105: Aron Wade - Gesigneerd boek Pan

Gesigneerd boek Pan
Gesigneerd boek Pan

Samen met Ria Maes (schrijfster van oa Sara-mijn dagboek) schreef de sympathieke acteur Aron Wade deze spannende thriller.

Aron Wade is vooral bekend van zijn rol als "Koentje" in de "Kotmadam" en "Akke" in W817.
Hij is tevens een zeer goed theateracteur. Een paar jaar geleden vertolkte hij de hoofdrol in het theaterstuk "the elephant man" op een fantastische ontroerende wijze.

Bied snel op deze spannende thriller, mét handtekening van Aron.

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 15,-   (1 bod)
   door S. Adriaens op 21/10 om 17:28u

106: Will Tura - Gesigneerde cd

Gesigneerde cd
Gesigneerde cd

Will Tura behoeft geen uitleg. Hij is en blijft de keizer van het Vlaamse lied. Will signeerde voor ons deze mooie cd "The essential" met zijn grootste hits.
www.willtura.be

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 30,-   (in het totaal: 2 biedingen)
   door T. Belgrado op 28/10 om 19:57u

107: Veronique Puts en Cootje & Pernod - Tas

Tas
Tas

Veronique Puts schonk ons deze stevige boodschappentas zodat je Cootje en Pernod altijd kunt meenemen, waar je ook gaat.
https://miauwkes.be/

Startbod: €10,-

   Hoogste Bod: € 35,-   (in het totaal: 3 biedingen)
   door H. bakkers op 05/10 om 15:22u

108: Sioen - gesigneerde cd

gesigneerde cd
gesigneerde cd

Sioen toert op dit moment door Vlaanderen met zijn voorstelling "Sioen plays Graceland".
Met zijn fanatastische band en 4 Zuid-Afrikaanse zangers/zangeressen vertolkt hij het legendarische album van Paul Simon.

Voor Cat Shelter signeerde Sioen deze heerlijke cd.

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 20,-   (1 bod)
   door M. thys op 13/10 om 17:43u