Schilderijen

Pagina 1 / 2 / 3 / 4 / 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 / 11 / 12 / 13 / 14 / 15 / 16 / 17 / 18

201: Jasper Oostland - Kat en Touwtje

Kat en Touwtje
Kat en Touwtje

Acryl op papier afm. 13x18cm (15,5x20cm inclusief lijst)
2018

Jasper Oostland - Groningen (NL)
geboren 1976 - Groningen (NL)

Jasper Oostland, geboren te Groningen op 19 juni 1976, begon met studeren aan de Academie Minerva in 1994 en nam daar vijf jaar later zijn diploma in ontvangst. Jasper volgde in deze opleiding de studierichting illustratie. Tijdens deze vijf jaren veranderde zijn werk van een stripachtige stijl naar een meer realistische stijl.
http://www.jasperoostland.com

Startbod: €50,-

   Hoogste Bod: € 200,-   (in het totaal: 6 biedingen)
   door A. Ausma op 28/10 om 19:59u

202: Anneleen Bru - Gesigneerd boek I Love Happy Cats

Gesigneerd boek I Love Happy Cats

Boek I Love Happy Cats

Anneleen Bru

Al duizenden jaren zijn mensen in de ban van het mysterieuze, eigenwijze en geweldige karakter van de kat. Jij ook? Wel, dit boek verandert alles wat je ooit dacht te weten over je kat. Als katteneigenaar zal je het verslinden en nooit meer hetzelfde naar je kat kijken.

Anneleen Bru van Felinova neemt je mee op een heerlijke pragmatische, maar nuchtere reis doorheen de intieme wereld van de huiskat in onze woonkamer, met al zijn natuurlijke instincten en mysterieuze gedragingen.

Dit boek biedt inzichten in gedragingen en eveneens vaak voorkomende misverstanden, en staat vol tips en tricks om van je geliefde huisdier een gelukkige kat te maken. Die schat aan informatie kan je onmiddellijk toepassen in de omgeving van je kat, je eigen gedrag, jullie communicatie onderling en de manier waarop je elkaar benadert.

De relatie met je kat zal nooit meer hetzelfde zijn. Geniet van dit mooie gesigneerde boek.
http://www.felinova.be

Startbod: €15,-

   Hoogste Bod: € 50,-   (in het totaal: 8 biedingen)
   door C. Van Assche op 28/10 om 19:54u

203: Astrid van Belle - Cadeaubon

Cadeaubon
Cadeaubon

Cadeaubon voor het schilderen van het portret van uw huisdier aan de hand van een duidelijke foto op 3 fazantenveren (zie voorbeeld foto 1), maten hele veer 17x8,5cm, werkvlak is ongeveer 7x9cm (zie foto 2).

Astrid neemt de verzendkosten naar de hoogste bieder voor haar rekening. De veer wordt op crèmekleur karton bevestigd en verpakt in folie ter bescherming.

Astrid van Belle - Rotterdam (NL)

"Ik ben Astrid van Belle en woon in Rotterdam (NL) aan de rand van de Eendragtspolder.

Naast het schilderen van dierenportretten op veren, ben ik ook actief met aquarel en olieverf, hierin maak ik ook regelmatig gebruik van de Airbrush. Ik maak soms mijn schetsen direct in de polder en werk ze thuis uit. In augustus 2018 had ik, na een wat minder actieve periode, weer mijn eerste expositie in het natuur- en vogelwacht Rotta in Bergschenhoek (NL).

Bovendien is mijn werk te zien op mijn eigen website en op mijn facebook pagina heeft u vragen stel ze gerust.."

Facebook : https://www.facebook.com/astrid.van.belle.art
Instagram: astridvanbelle

Voorgaande exposities:
2013 Expo Spijkenisse (NL)
2013 met werk op de Scottish wild cat gallery website
2014 schilderij gemaakt van een Pangolin voor een tentoonstelling in Frankrijk
2014 4 daagse expositie festival coeur in Frankrijk
2015 Uitgenodigd als eregast voor vierdaagse Festival Coeur in Frankrijk
2015 Expo de Hutkoffer
2016 Expo galerie de Duig
2016 step by step van mijn werk gepubliceerd in het Engelse magazine Kustom
2016 Expo 2 dagen Luxe Juwelerij in kasteel Gronsveld (NL)
2017 Een werk gepubliceerd in het Engelse magazine kustom
2018 Expo in het Natuurcentrum de Rotta vogelwacht Bergschenhoek (NL)
http://www.astridvanbelle.exto.nl

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 50,-   (in het totaal: 5 biedingen)
   door K. Vandenbergh op 22/10 om 21:08u

204: Ann Voordeckers - Sleepy

Sleepy

Acryl op papier 27x18cm in zilverkleurige lijst 30x40cm met zwart passe partout

Ann Voordeckers is grafisch ontwerpster en heeft een webshop met gezellige kaartjes, invulboekjes, posters enz.:
http://www.deletterbak.be

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 37,-   (in het totaal: 5 biedingen)
   door B. Corten op 28/10 om 17:16u

205: Lilian Biermans - Schotse Hooglander

Schotse Hooglander
Schotse Hooglander

Olieverfschilderij in houten baklijst 50x50cm

Lilian Biermans - Molenbeersel (B)
geboren - Herkenbosch (NL)

"Ik ben Lilian en woon in Belgisch Limburg.

Sinds 2002 ben ik bezig met schilderen. Ik heb geen opleiding in de schilderskunst gehad, maar heb wel een aantal cursussen gevolgd. Dit doe ik momenteel nog steeds om de technieken te verfijnen en mijn eigen "signature" nog meer achter te laten.

Het meest uitdagende is voor mij om, naast de uiterlijke gelijkenissen, ook juist het karakter naar voren te laten komen in een portret zodat er nog erkenning is.

Ik heb mijn eigen stijl ontwikkeld door veel te experimenteren met verschillende materialen en mijn eigen "fingerspitzengefuehl" te volgen. Mijn focus ligt op dit moment bij het schilderen van dieren. Zij nemen een bijzondere plaats in mijn leven in. Zij zijn puur, de ogen trekken meteen de aandacht en geven het karakter aan van het dier. Zij zijn prachtig om te zien, het is een uitdaging om ze te "vangen" op het doek.

Naast mijn eigen ontwerpen schilder ik ook in opdracht en maak hierbij gebruik van foto's. Ik werk grotendeels met olieverf, de website geeft je een indruk van mijn werk. Reacties zijn altijd welkom en contact opnemen is mogelijk via info@lilianbiermans.be of volg me via facebook."
http://www.lilianbiermans.be

Startbod: €30,-

   Hoogste Bod: € 60,-   (in het totaal: 6 biedingen)
   door B. Vleugels op 28/10 om 19:54u

206: Lisa Peters Esvelt - Privéles soft pastel tekenen

Privéles soft pastel tekenen

Een middag privéles soft pastel tekenen. Teken je eigen poes/kater, of zomaar een andere kat naar keuze, met soft pastel op pastelmat in mijn atelier in Nieuwegein (NL). Je tekening wordt 13x18cm en aan het eind van de les in een lijstje van 18x24cm ingelijst. Dit is een les voor zowel beginners als gevorderden. Ja, ook als je echt nog nooit een pastel in je handen hebt gehad ;) Maar ook als je al ervaren bent maar nog wel wat tips wil. De datum van de middag privé les is in overleg. Tijden zijn van 13:00 tot 17:00.

Lisa Peters Esvelt - Nieuwegein (NL)

"Ik ben Lisa Peters Esvelt en ik geef al ruim 3 jaar les in tekenen met soft pastels. In mijn jonge jaren heb ik een paar jaar grafisch vormgeven gevolgd en na een lange pauze van tekenen/schilderen heb ik het medium soft pastel ontdekt. Dit is vanaf dat moment mijn grote passie. Drie jaar geleden heb ik mijn eigen bedrijf Pastellum opgestart en vanaf dat moment ben ik fulltime bezig met de wondere wereld van het tekenen met soft pastel.

Wil jij een middag les, een klein werkje helemaal af in een lijstje klaar mee naar huis? Bied dan op mijn privéles kat tekenen met soft pastel ;)

Met een kleurrijke groet,
Lisa"
http://www.pastellum.nl

Startbod: €40,-

   Hoogste Bod: € 50,-   (1 bod)
   door P. Boons op 04/10 om 13:16u

207: Chris Bremer - Fotoboek Katten - Cats

Fotoboek Katten - Cats
Fotoboek Katten - Cats

Fotoboek A4 formaat (24x28cm), bevattende 160 zwart wit foto's, 128 bladzijden en gedrukt op 170grams glanspapier in duotoon

Chris Bremer - Eindhoven (NL)
geboren 1945 - Oosterhout (NL)

Chris Bremer is als gedreven fietser uit Eindhoven (NL) bij toeval in contact gekomen met ongeveer 23 katten bij een chaletje in Wijchmaal die er half-tam al lang zaten. Naast het voeren van deze dieren heeft hij in de loop van een aantal jaren foto's van de groep gemaakt op ouderwetse film, die hij vervolgens heeft afgedrukt in zijn donkere kamer en er een fraai boek van laten maken. De opbrengst ervan komt ten goede aan Cat Shelter. Voor info kunt u contact opnemen met Chris Bremer via email: .
chris.bremer@yahoo.com

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: € 80,-   (in het totaal: 10 biedingen)
   door D. de Boer op 28/10 om 19:51u

208: Marja Vleugel - Drinken

Drinken

Linosnede 12x10cm in zwarte lijst 21x30cm oplage 2/6, gedrukt op Japans papier

Marja Vleugel - Alkmaar (NL)
geboren 1959

"Ik maak grafiek en fotografeer veel. Na mijn studie grafische technieken aan de HKU ben ik werkzaam als beheerder in het Grafisch Atelier Alkmaar. Lithografie en de gum transfer techniek zijn momenteel mijn favoriete technieken. Naast landschappen, bruggen en ruïnes vind ik het ook leuk om dieren te te gebruiken als onderwerp en mijn eigen katten zijn zeer fotogeniek. Wilt u meer werk van mij zien, kijk dan op
http://www.mvleugel.exto.nl

Startbod: €20,-

   Hoogste Bod: Nog geen biedingen

209: Paulien Janssen - Gijs in de bloemen

Gijs in de bloemen
Gijs in de bloemen

Pastelkrijt in zilverkleurige lijst incl. passe partout 40x50cm

Paulien Janssen - Langweer (NL)
geboren 1968

"Mijn naam is Paulien Janssen en ik woon in Langweer, in het noorden van Nederland. U kunt bij mij terecht voor katten- en hondenportretten. Ik schilder vanaf foto's, de prijzen zijn vanaf 125 euro incl. gratis passe partout. De materialen die ik gebruik zijn van professionele kwaliteit zodat een schilderij generaties lang mee gaat.

In 1986 ben ik begonnen met schilderen en heb van vele kunstenaars les gehad. Ook heb ik de opleiding "Dierportretten" gevolgd aan "The London Art College". Neemt u gerust een kijkje op mijn website voor meer informatie. Misschien tot ziens!"
httpL//www.paulienjanssen.nl

Startbod: €25,-

   Hoogste Bod: € 25,-   (1 bod)
   door B. Molenberghs op 09/10 om 19:09u